Blog

Blog's picture

Víte, za co o Vánocích utratíme nejvíce peněz?

Vánoční období je pro mnohé synonymem nákupní horečky, kdy se většina z nás snaží najít co nejlepší dárky pro naše blízké a přátele. Veřejné průzkumy ukazují, že vyšší výdaje má v poměru se zbývajícím rokem téměř každá domácnost. Češi utrácí nejen za dárky, ale zároveň bohatě investují do potravin a alkoholu, cukroví, zimních (ne)tradičních zážitků a samozřejmě do vánoční výzdoby.

Blog's picture

Víte, na kolik vás letos vyjdou Vánoce?

Vánoce jsou obdobím plným radosti, setkání s rodinou, blízkými přáteli a obdarovávání. Bohužel, s tímto veselým obdobím přichází také zvýšené výdaje, které mohou výrazně zatížit rodinný rozpočet. Aby byly Vánoce pohodové a bez starostí, je důležité si promyslet veškeré náklady a seznámit se i s možnostmi, jak budget navýšit. Pojďme zabruslit hlouběji do problematiky (našich) nákladů, které jdou ruku v ruce s vánočními svátky. Protože nápadité originální dárky, dechberoucí výzdoba, ani štědrovečerní večeře jako od šéfkuchaře vás nemusí vyjít draze.

Nastavte si váš úvěr podle sebe.
Kolik peněz budete potřebovat?

0
0

REPREZENTATIVNÍ PŘÍKLAD
Úvěr ve výši 30 000 Kč je čerpán v den sjednání smlouvy. Úročena je vždy jen nesplacená jistina, a to denně pevnou úrokovou sazbou 0,266 %. Úvěr je sjednán na 569 dní a lze hradit v libovolných splátkách, tak aby každých 30 dní byla uhrazena alespoň minimální měsíční úhrada 3 175,87 Kč. Každá minimální splátka snižuje také zůstatek úvěru. Poplatek za vyplacení tranše úvěru ve výši 1,99 % z čerpané částky činí 597 Kč. Celková splacená částka je 57 165,66 Kč a RPSN je 151,82 %. Při častějších nebo vyšších úhradách bude RPSN a celková splacená částka vždy nižší. Toto je pouze reprezentativní příklad úvěru. Skutečná výše a podmínky se mohou lišit v závislosti na posouzení úvěruschopnosti.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
Bezplatná infolinka: Pondělí–Pátek , Sobota–Neděle

Potřebujete poradit? Tak se ozvěte!

Bezplatná infolinka